Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

Vítejte na stránce vssparlen.snadno.eu v sekci Aktuality

 

2.7. Štěňátka mají dnes už 4 týdny, jsou z nich pěkní macíčci, papají už i máčené granulky a moc jim chutnají. Včera byli poprvé venku se rozkoukávat po okolí. Samozřejmě dostali už svá jména, některá stihly vybrat jejich budoucí pánečci, zbytek jsme museli vymyslet sami. Jejich aktuální fotky najdete v jejich fotoalbech viz sekce Štěňátka.

Volní jsou ještě pejsci Akim a Alex!

10.6. štěňátko dostalo každé svoji fotogalerii, podívejte se na ně, jaký jsou to fešáci! http://www.vssparlen.snadno.eu/Stenatka.html

4.6. se narodila štěňátka "A", více o nich v sekci štěňátka

4.4.2015 jsme byli na krytí u pejska JUNIOR-BALU ,a dnes 4.5 . byla AGATKA na ultrazvuku ,paní doktorka tam viděla 6 štěnátek i vic .Porod očekáváme začátkem června .

Zdravíme všechny kteří se díváte na naše stránky.  4.6.2015.se nám narodili štěňátka máme 4 fenečky a 7 pejsků jsou všechny moc krásné všem se daří dobře.

Nabízíme štěňátka jen do dobrých rukou“. Když mi zavolá zájemce o štěňátko, ptám se, jestli pejsek bude mít zahradu a volnost pohybu. Velký švýcarský salašnický pes může bez problému žít v boudě na zahradě nebo v domě s Vámi.. co však skutečně nemůže je být zavřený v kotci nonstop. Ve vší úctě, takovému člověku štěně neprodáme, protože „švýcar“ je pes, který miluje svou rodinu, chce Vám být co nejblíže (nejraději by Vám byl pořád na blízku a nejlépe i hlídal co vaříte v kuchyni). Je to výborný hlídač a potřebuje dávat najevo, že „on to tam hlídá“ a každý kdo jde kolem by si měl dát pozor. Tento pes má výrazný hlas, štěká velmi hlasitě a je to perfektní alarm, protože Vám vždy dá najevo, že někdo jde kolem Vašeho domu. Tento pes skutečně není na řetěz a do kotce. Je velmi chytrý, bude Vás milovat a především děti jsou jeho velkou slabostí.

TOPlist